Nowe, lepsze okna PCV produkowane w oparciu o unikalne i cenione w całej Europie profile to skuteczna izolacyjność cieplna i oszczędność dla Twojego domu. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii, okna z profili pozwalają obniżyć zużycie energii nawet o 80%! Najwyższą jakość profili wykorzystanych w ofercie firmy potwierdzają liczne certyfikaty, badania i atesty, które otrzymali sami producenci.

Okna z tworzywa sztucznego wyróżnia bardzo dobra izolacyjność cieplna, energooszczędność na najwyższym poziomie i korzystny stosunek ceny do walorów użytkowych. Zalety te doceniło już wielu mieszkańców Niemiec i Polski – krajów, w których PVC jest materiałem najczęściej wykorzystywanym w produkcji okien.

Atutem nowych okien firmy jest również funkcjonalność i wysoki poziom estetyki. Wygląd okien można swobodnie kształtować, dopasowując go do potrzeb oraz indywidualnych preferencji.

Oprócz doskonałej izolacyjności cieplnej i estetyki nasze okna bronią się na rynku gwarancją wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Poziom zabezpieczeń jest jeszcze większy, dzięki zastosowaniu wytrzymałych, niezawodnych okuć.

Wybrane modele okien:

VEKA Perfectline

Okna modelu VEKA Perfectline cechuje przede wszystkim bardzo duża uniwersalność. Jest to najbardziej znany i rozbudowany z systemów okiennych Veka, który umożliwia wykonywanie różnego typu konstrukcji w szerokiej palecie kolorów, cechuje go 5-cio komorowa konstrukcja ramy i skrzydła o głębokości zabudowy 70mm. Model VEKA Perfectline oferowany jest w dwóch wersjach skrzydeł – proste i półzlicowane. W standardzie w ramie okiennej montowane jest wzmocnienie stalowe o zamkniętym profilu, podnoszące stabilność statyczną oraz długookresową funkcjonalność okien. Model Perfectline podobnie jak każdy produkt Veki spełnia najwyższe standardy RAL uzyskując Klasę A

VEKA Softline 82

Model okien Softline 82 to rozwiązanie dla osób poszukujących najnowocześniejszych i solidnych rozwiązań. Starannie zaprojektowana, siedmiokomorowa konstrukcja profilu VEKA Softline 82 umożliwia osiągnięcie niezwykle niskiego współczynnika przenikania ciepła, który swoimi wartościami dorównuje praktycznie flagowemu modelowi Alphaline. Ponadto zastosowanie dodatkowej uszczelki środkowej w systemie MD znacznie zwiększa izolacyjność akustyczną okien oraz zapewnia powstanie tzw. suchej komory okuciowej, co w znaczny sposób wydłuża bezobsługowe funkcjonowanie okien. VEKA Softline 82 to innowacyjny system profili okiennych gwarantujących funkcjonalność i wytrzymałość nieporównywalną z parametrami konkurencyjnych rozwiązań, a niezwykle dopracowane wzornictwo o wyważonych proporcjach doskonale dopasowują się w zasadzie do każdego stylu i gustu.

VEKA Alphaline

Okna VEKA Alphaline mają jedne z najlepszych właściwości termoizolacyjnych pośród wszystkich produktów dostępnych na rynku, 6-cio komorowy system o głębokości zabudowy 90mm można wyposażyć dodatkowo w specjalny klin docieplający w ramie, który wraz z zastosowaniem potrójnego pakietu szybowego z ciepłą ramką Super Spacer Premium o współczynniku przenikania ciepła Ug=0,5W/m2K pozwala na skonstruowanie okien o parametrach z przeznaczeniem do domów pasywnych. Ponadto system standardowo wyposażony jest w system potrójnego uszczelnienia przylgowego, który poprawia zarówno właściwości termiczne produktu, jak również jego szczelność i izolację akustyczną. Podobnie jak w modelach VEKA Perfectline, standardowo w ramie montowane jest wzmocnienie stalowe zamknięte podnoszące statykę profili, a także jak wszystkie systemy Veki model Alphaline oznaczany jest symbolem Klasy A, potwierdzającym najwyższą jakość produktu.

Gealan Comfort

Nowoczesny 6-cio komorowy model Gealan Comfort o głębokości zabudowy 74mm spełnia wymagania stawiane aktualnej technice okiennej, posiada on bardzo dobre właściwości termoizolacyjne oraz akustyczne, a dzięki wysokiemu standardowi okuć stosowanemu w wyposażeniu standardowym tego modelu okna, gwarantuje on również bardzo dobrą ochronę przed włamaniem.

Model Gealan COMFORT oferowany jest w dwóch wersjach skrzydeł – proste i półzlicowane

Gealan Estima

Gealan ESTIMA jest propozycją dla osób szukających połączenia wszystkich zalet wcześniejszych rozwiązań stosowanych w oknach PCV oraz najnowszych trendów kształtujących rozwój branży stolarki otworowej. Przede wszystkim należy podkreślić doskonałe parametry termiczne wynikające z unikalnej budowy. Okno składa się z ramy i skrzydła 6-cio komorowego o głębokości zabudowy 83mm, ponadto zastosowany został system poczwórnego uszczelnienia, gdyż oprócz powszechnie stosowanych uszczelek zewnętrznych Estimę wyposażono dodatkowo w dwa uszczelnienia środkowe niwelujące efekt występowania mostka termicznego w najbardziej newralgicznych miejscach, jakimi są połączenie ramy ze skrzydłem oraz skrzydła i szyby. Ponadto system pozwala na wykonywanie wysokich konstrukcji dzięki możliwości wykorzystania technologii STS czyli szyby wklejanej do skrzydła. Wszystkie te zalety sprawiają, że ten model okna doskonale wpisuje się do obecnych i przyszłych trendów rozwoju.

KBE Basic

Znakomita izolacja termiczna i akustyczna dzięki 70 mm głębokości zabudowy; współczynnik przenikania ciepła Uf 1,3 W/(m2k). 5-komorowa technologia. Lepsza statyka. Duże komory pozwalające na dobór wzmocnień odpowiednio do wymagań statycznych. 13 mm oś okuciowa – optymalne zabezpieczenie przed włamaniami. Zgrzewalne niewidoczne uszczelki nie zmniejszające światła szyby. Dodatkowa ochrona cieplna, dźwiękowa i antywłamaniowa dzięki głębokiemu wrębowi szyby. Wyprofilowany, gładki wrąb ułatwiający utrzymanie czystości i odprowadzanie ewentualnie nagromadzonej wody. Zoptymalizowany przebieg izoterm. Nowoczesna linia optyczna. Różnorodność w doborze kolorystyki oraz dekorów. System stabilizowany bezołowiowymi związkami cynkowo-wapiennymi Greenline.

KBE Select

Profile o 70 mm szerokości zabudowy z uszczelką przylgową o współczynniku przenikania ciepła Uf = 1,3 (W/m2K) – wysoka izolacja akustyczna i termiczna dzięki wielokomorowej konstrukcji profili. Zaokrąglona, elegancka i harmonijna linia optyczna. Duże komory pozwalające na dobór wzmocnień odpowiednio do wymagań statycznych. 13 mm oś okuciowa zapewniająca optymalne zabezpieczenie przed włamaniem. Zgrzewalne uszczelki dostępne w klasycznej czerni lub jasnoszarym kolorze, doskonale harmonizującym z bielą profili. Wyprofilowany, gładki wrąb ułatwiający utrzymanie czystości i odprowadzanie ewentualnie nagromadzonej wody. Możliwość zastosowania pakietów szybowych o grubości od 4 do 52 mm. Różnorodność w doborze kolorystyki oraz dekorów. System stabilizowany bezołowiowymi związkami cynkowo-wapiennymi Greenline.

KBE Home Classic

System okienny o 70 mm szerokości zabudowy. Niewidoczny, wewnętrzny, statyczny rdzeń usztywniający. Lepsza zgrzewalność profili, mocniejsze połączenia naroży. Podwyższona sztywność okna oraz mniejsze prawdopodobieństwo odkształceń profili. Wysoka izolacyjność cieplna i akustyczna; współczynnik przenikania ciepła Uf 1,3 W/(m2K). Innowacyjna technologia minimalizująca emisję CO2 oraz ograniczająca zużycie energii. Kontynuacja idei Greenline – stosowanie ekologicznych, bezołowiowych stabilizatorów cynkowo-wapiennych.

KBE Home Plus

Wyjątkowy i niepowtarzalny design okna. Szeroki pakiet szklenia od 24 mm do 48 mm. Podwyższona izolacyjność cieplna dzięki 6-komorowej technologii w skrzydle (parametry potwierdzone badaniami ift Rosenheim). W wersji podstawowej ze stalą współczynnik przenikania ciepła Uw = 0,86 W/(m2K), natomiast w wersji ze szkleniem na sucho Uw = 0,85 W/(m2K). Wysoka izolacyjność akustyczna. Możliwość zastosowania innowacyjnej technologii klejenia szyby na sucho. Wspieranie idei zrównoważonego rozwoju dzięki stosowaniu bezołowiowych stabilizatorów cynkowo-wapniowych Greenline.

Top